poniedziałek, 23 grudzień 2019 08:43

Lizusowa sesja bożonarodzeniowa

Święta tuż tuż, a zdjęcia jamników w kolorowej scenerii Bożego Narodzenia są u nas zawsze ich nieodłączną częścią. Wspólnie z Bożeną Królikowską i Jolą Oporską zaplanowałyśmy więc, że przygotujemy różne świąteczne rekwizyty. Bożena zaproponowała spotkanie w jej pomieszczeniach biurowych. Zajęłyśmy się planowaniem bożonarodzeniowej dekoracji. Przepiękne stroiki i ogromne gwiazdy betlejemskie przygotowała kwiaciarnia „Glorioza" z Warszawy (ul. Żurawia 26). Przywiozłyśmy światełka, świece, mandarynki, kolorowe wstążki, choinkowe świecidełka i zabrałyśmy się za układanie tego wszystkiego, a psy w tym czasie szalały. Były podniecone, bo wiedziały, że za chwilę dostaną przysmaki. Po raz pierwszy w zbiorowej sesji brało udział najmłosze pokolenie. Na fotce poniżej z lewej: Faraj, Georgios, Aluzja, El-Maraya, Shangri-La i Emiko, a z prawej – ta sama wersja, ale bez Georgiosa, który nam czmychnął.

Faraś George Aja Marusia Szania Emiko Lizus Majsimus Boże Narodzenie    Faraś Aja Marusia Szania i Emiko Boże Narodzenie 2019

Żeńska część grupy: Aluzja, El-Maraya, Shangri-La i Emiko. Na tym zdjęciu bardzo dobrze widać rodzinne podobieństwo.

Aja Marusia Szania i Emiko Boże Narodzenie 2019

 Aja Szania i Marusia Boże Narodzenie 2019    jamniki długowłose El Maraya i Emiko Lizus Maksimus Boże Narodzenie 2019

Ubywało po jednej, aż w końcu na planie została sama El-Maraya.

El Maraya Lizus Maksimus Boże Narodzenie 2019

Próbowalyśmy usadzić wspólnie Ghuriego i Georgiosa, ale się nie udało. Dlatego na fotce z lewej strony Guriś siedzi sam. Georgios zapozował ze swoim wujkiem Farajem, z którym razem mieszkają i się uwielbiają. Maluch jest w starszego towarzysza zapatrzony.

Guriś Boże Narodzenie 2019    George i Faraś Boże Narodzenia

Georgios i Faraś Boże Narodzenie 2019

Na tym zbiorowym zdjęciu widać z kolei, jak bardzo Georgios jest podobny do żeńskiej części swojej rodziny.

święta w hodowli Lizus Maksimus

I jeszcze jedna wspólna fotka. Jamniki długowłose królicze z hodowli Lizus Maksimus serdecznie dziękują „Glorioze" za tak piękny stroik. Życzymy wszystkim udanych świąt oraz szczęśliwego nowego roku.

Boże Narodzenie 2019 u Lizusów

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine