środa, 04 wrzesień 2013 23:20

Wystawa europejska w Genewie

Ostatnie dni były pełne wrażeń – Basim i jego młodszy brat Shergol Lizus Maksimus pojechali do Genewy na europejską wystawę psów. Grupa IV oceniana była w niedzielę 1 września. Jamniki długowłose królicze sędziował Horst Kliebenstein z Niemiec. Basim w klasie championów otrzymał ocenę doskonałą i resCAC, a Shergol w klasie młodzieży – ocenę doskonałą i Zwycięstwo Młodzieży, tym samym zyskując tytuł Młodzieżowego Zwycięzcy Europy. Wielkie gratulacje dla właścicielki Szergusia Oli Sękowskiej.

 Szergu por wnanie z suk 8212 kopia male    Shergol w ringu

Wystawa to jednak nie wszystko. W pozostałe dni Basim i Shergol zwiedzali z nami szwajcarskie miasto i jego okolice. Fotografowaliśmy ich na tle Jeziora Genewskiego. Pogoda dopisała, więc zdjęcia są bardzo słoneczne.

Basimek portret 5 ok p male

Szergu na murku portrecik p 8212 kopia male    Szergu na murku portrecik 2 p 8212 kopia male

Szergu na murku 3 p 8212 kopia male

Bracia uwielbiali swoje towarzystwo i nie odstępowali siebie na krok. Wspólnie z nami wjechali nawet kolejką linową w Annemasse, francuskiej miejscowości przy granicy ze Szwajcarią, na szczyt Salève (1300 m n.p.m.) i podziwiali panoramę Genewy. Basimek, wielbiciel czystej, wypielęgnowanej trawki czuł się podczas naszej wyprawy jak w raju. Szwajcaria tonie w zieleni, a rabaty na skwerach są przepiękne.

Ja z panoram 8212 kopia male    Ja w kwiatach 2 8212 kopia male

Ola i Ela 13 8212 kopia male

Ola i Ela 13 8212 kopia male    Ola i Ela 12 8212 kopia male

A na koniec pamiątkowa fotka całej jamniczej reprezentacji na wystawie europejskiej, wykonana przez Alicję Urbańską nad Jeziorem Genewskim we francuskim kurorcie Evian.

Pi tka 6 8212 kopia male

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine