piątek, 23 czerwiec 2017 20:09

El-Maraya i zaprzyjaźnione szczenięta

Ale była zabawa! Pięciomiesięczna El-Maraya Lizus Maksimus odwiedziła wczoraj młodsze o trzy miesiące jamniki długowłose miniaturowe z miotu L Hokus Pokus z Perłowej: trzy pieski (dwa czekoladowe i czarnego podpalanego) oraz trzy suczki (czekoladową i czarną podpalaną). Okazało się, że maluchy świetnie się ze sobą rozumieją i są doskonałymi kompanami do szaleństw. Zanim jednak razem z Ewą Dąbrowską pozwoliłyśmy im na wspólne zabawy, postanowiłyśmy wykorzystać chwilową ładną pogodę do zrobienia zdjęć do „portfolio”, czyli w pozie wystawowej i do portretów. El-Maraya 24 czerwca kończy 5 miesięcy i to najwyższy czas by ją w ten sposób zaprezentować. Ta suczka została w hodowli i mieszka z nami. Już wkrótce założę jej własną podstronkę.

jamnik dlugowlosy Marusia w postawie pm

jamnik dlugowlosy kroliczyMarusia siedząca pm    jamnik dlugowlosy kroliczy Marusia siedząca 2 pm

jamnik dlugowlosy Marusia siedząca 3 pm

jamnik dlugowlosy Marusia 2 pm    jamnik dlugowlosy Marusia w postawie 3 pm

jamnik dlugowlosy Marusia portret pm

El-Maraya aż przebierała łapkami, tak bardzo jej się śpieszyło do zabawy z młodszymi szczeniaczkami. Biegała radośnie z całą piątką, ale najbardziej zakumplowała się z dwoma czekoladowymi pieskami, Lancelotem i Lukiem. Były gonitwy, przepychanki, wyrywanie sobie zabawek i kory drzew...

jamnik długowłosy Marusia w trawie okpm    jamniki dlugowlose szczeniaki6

Całą szóstkę najbardziej jednak zaintrygowała plastikowa skrzyneczka na owoce. Poruszała się trochę na wietrze, który się zerwał, bo zbierało się na deszcz. Maluchy na początku były zaniepokojone, Marusia skrzyneczkę oszczekała, ale kiedy Ewa podeszła ze smaczkami, nikt już nie miał wątpliwości, że warto przebywać w pobliżu skrzyneczki.

Ewa z jamnikami 2    Ewa z jamnikami

Marusia z czekoladkami II wariant

 jamniki dlugowlose szczeniaki 3    jamniki dlugowlose szczeniaki 4

jamniki dlugowlose szczeniaki 5

 Na koniec Marusi tak spodobała się skrzyneczka, że w ogóle nie zamierzała z niej zejśc, tylko spoglądała na wszystkich z góry.

jamniki dlugowlose szczeniaki

Ewa, bardzo dziękuję za spotkanie i zabawy z maluchami, obie z Marusią już cieszymy się na kolejne.

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine