poniedziałek, 06 sierpień 2018 22:37

Wizyta u Edena

Wczoraj udało nam się zobaczyć półtorarocznego pieska z miotu E. Eden Lizus Maksimus (w domu zwany Hawikiem) mieszka niedaleko Warszawy i wyrósł na piękniego jamnika długowłosego miniaturowego. Ma niezwykle obfitą szatę, którą właściciel troskliwie pielęgnuje. Uwielbia wodę i na każde podlewanie ogrodu reaguje niezwykle entuzjastycznie. Biega za strumieniem, poszczekuje i wesoło macha ogonem, a przy tym porusza się z niesamowitą gracją. To pies bardzo elegancki i znający swoją wartość. Na co dzień towarzyszy mu młodziutka suczka rasy maltańczyk i Eden, odłączony od niej, natychmiast staje się smutny. El-Maraya, którą wzięliśmy ze sobą, od pierwszej chwili znalazła z bratem wspólny język. Biegali, bawili się w chowanego oraz w przeciąganie pluszaków.

Eden i Marusia pm

Eden i Marusia 3 pm    Marusia i Eden pm edytowany 2

Eden i Marusia 2 pm

Eden ma piękną, obfitą szatę, o którą starannie dba jego pan. Jest regularnie czesany i kąpany. Miło zobaczyć Lizuska w tak doskonałej formie.

Eden 9 pm

Eden 14 pm    Eden 2 pm

Eden 7 pm

Eden 5 pm    Eden 11 pm

Eden 12 pm

Eden 10 pm    Eden 3 pm

Serdecznie dziękuę Krzysztofowi, właścicielowi Edenka, za zaproszenie i za doskonałą opiekę nad pieskiem z mojej hodowli.

 

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine