niedziela, 13 grudzień 2015 12:07

Amy i Inu na wystawie w Nowym Dworze

Wczoraj na krajowej wystawie psów w Nowym Dworze Mazowieckim wystąpiły dwie młodziutkie córeczki Basima Lizusa Maksimusa. Dziesięciomiesięczna Amy Zaciszańskie Urwisy zadebiutowała w klasie młodzieży i dostała ocenę doskonałą, Zwycięstwo Młodzieży, tytuł Najlepszego Juniora w Rasie i BOB (Zwycięstwo Rasy). Prawie pięciomiesięczna Inu Hokus Pokus z Perłowej stawiała pierwsze kroki na ringu w klasie młodszych szczeniąt i uzyskała ocenę wybitnie obiecującą oraz tytuł Najlepsze Szczenię w Rasie. Jamniki długowłose królicze oceniała sędzia Małgorzata Supronowicz. Na zdjęciach poniżej z lewej Inu, a z prawej Amy.

Inu w ringu 2 pm    Amy w postawie pm

Niestety, aura tego dnia nie sprzyjałam spacerom i szukaniu ciekawego pleneru do sesji zdjęciowej. Parę pamiątkowych fotek, mimo deszczu, udało się jednak zrobić na terenie wystawy. Amy jest niewielką króliczką, ale w porównaniu ze swoją półsiostrą wydaje się... gigantyczna. Inu budziła na wystawie duże zainteresowanie z powodu swoich rozmiarów. W wieku 5 miesięcy waży ok. 2 kg. Niesamowicie słodki z niej maluszek.

Obie pm

Inu 2 pm    Inu profil pm

Sesja z konieczności była krótka, ale już cieszę się na następny spotkanie z Amy i Inu oraz ich włascicielami. Czekamy na lepszą pogodę. Może uda się zrobić fotki zimowe?

jamnik dlugowlosy kroliczy Amy    jamnik dlugowlosy kroliczy Amy

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine