poniedziałek, 15 październik 2018 22:39

Sukcesy na wystawie europejskiej w Warszawie

Ważne wystawy psów, europejska czy światowa, zwykle kojarzą mi się z wyprawą, pakowaniem, hotelami... A tym razem tylko 15 minut jazdy samochodem dzieliło mnie od wystawy europejskiej, nie mogłam więc się na niej nie pojawić. Pojawiły się też dwie suczki z mojej hodowli. W jamnikach długowłosych króliczych w klasie pośredniej wystąpiła El-Maraya Lizus Maksimus i otrzymała ocenę doskonałą z drugą lokatą. Sędziował Nicola Smolic z Chorwacji. Miniaturowa Damai Lizus Maksimus była w klasie użytkowej i uzyskała również ocenę doskonałą, pierwsze miejsce a do tego CWC. Jamniki długowlose miniaturowe oceniał sędzia z Włoch Claudio de Giuliani. Damai taki sam wynik uzyskała również następnego dnia, na jubileszowej wystawie z okazji 80 lat ZKwP w Polsce (sędziował Csaba Zsolt z Rumunii). Dzięki temu w rekordowym tempie, zaledwie w ciągu dwóch dni, została Championką Polski („dorosłą”, bo młodzieżową jest od dawna). Serdeczne gratulacje dla właścicieli suczki Petry Mozikovej i Jana Mrázka. Na zdjęciach poniżej El-Maraya czekająca na ocenę w ringu i Damai podczas swojego występu na wystawie europejskiej.

Marusia na europejskiej

Damai 1 p m

 Na wystawie europejskiej w klasie szczeniąt wystąpiła też córeczka Shergola Lizusa Maksimusa, królicza Giulette Senergetii. Najpierw wygrała z konkurentką w klasie, a potem z pieskiem, zyskując tym samym    tytuł Najlepszego Szczenięcia w Rasie. Gratulacje dla hodowczyni i właścicielek. Na zdjęciach poniżej Giuliette i El-Maraya. Fotki został wykonane dokładnie przed miesiącem.

Giuliette i Marusia małe    Giuliette i Marusia małe 2

Serdecznie dziękuję wszystkim przyjaciołom i znajomym, którzy przyszli nam kibicować, a także za miłe rozmowy przy ringu i spotkania.

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine