poniedziałek, 19 listopad 2018 22:11

El-Maraya i Emiko na wystawie w Poznaniu

W ostatni weekend w Poznaniu odbyły się dwie miedzynarodowe wystawy psów. W sobotę jamniki długowłose królicze sędziował Piotr Król z Polski. W klasie pośredniej wystąpiła Emiko Lizus Maksimus i uzyskała ocenę doskonałą oraz CWC. W niedzielę w tej samej klasie, ale z inną konkurentką, pokazywała się El-Maraya Lizus Maksimus i powtórzyla wynik siostry. Tym samym zakończyla Championat Polski. Tego dnia jamniki oceniał Savaas Shiapanis z Cypru. Była to bardzo mila wyprawa z Jolą Oporską i Ewą Dąbrowską, a sama wystawa dała okazję do spotkania wielu znajomych i miłych rozmów przy ringu.

Emiko Lizus Maksimus    El Maraya Lizus Maksimus nowy Champion Polski

El Maraya i Emiko Lizus Maksimus w Poznani

A tutaj wspólne fotki rodzinne, z czarną podpalaną wnuczką Basima, Joriką z Chaty Pati, której hodowczynią i właścicielką jest Wanda Więsek.

El Maraya Jorika i Emiko    Marusia Joriko i Emiko mp

Po ocenach w ringu wspólnie z Jolą i Beatą Gęsińską odwiedziłyśmy też leżącą tuż obok hal wystawowych poznańską Palmiarnię. Wszystkie stwierdziłyśmy, że w ten pochmurny, deszczowy listopadowy dzień był to znakomity pomysł, tym bardziej, że trafiłyśmy na wystawę storczyków. Poniżej Jola i ja wśród tropikalnej zieleni.

Jola i Ela

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine