piątek, 02 sierpień 2019 08:08

Dzieci Damai w Czechach

Mieszkająca w Czechach Damai Lizus Maksimus, Championka Czech, Polski, Słowacji, Austrii, Zwyciężczyni Europy Środkowo-Wschodniej, Młodzieżowa Championka Polski, Słowacji i WUT, po raz pierwszy została mamą. Jak to u Lizusek zwykle bywa, na dzień porodu wybrała datę nietypową, bo Dzień Dziecka, czyli 1 czerwca. Lizuski uwielbiają różne święta i rocznice... Na świat przyszli dwaj synkowie, o wadze u rodzeniowej 225 i 165 g. Większy otrzymał imię Oliver, a mniejszy Oscar. Ich tatą został importowany z Włoch Luna Caprese Quello Charme di Moi, Champion Czech, Polski, Austrii, Champion WUT, Zwycięzca Klubu Czech, Młodzieżowy Champion Czech. Jeden z piesków był zamówiony na wiele miesięcy przed pojawieniem się na świecie, czekała na niego przesympatyczna Martina Nechvatalova, zakochana w Damaice. Oliver ma więc zaprzyjaźniony dom i do tego kolegę z hodowli właścicleli Damai – Ikarosa ze Stoupovy Chaloupky. Oscar ma również wspaniałych właścicieli, niedaleko rodzinnego domu i Petra z Janem, właściciele hodowli Ze Stoupovy Chaloupky, będą mogli regularnie go odwiedzać. Na zdjęciach poniżej ostatnia wspólna sesja braci, autorstwa Katki Kollarovej.

Oliver i Oscar

Na fotce powyżej z lewej Oliver, a z prawej Oscar. Poniżej solowe portrety Olivera. Spojrzenia ma tak mamine, że Damaika się ggo na pewno nie wyprze ;)

Oliver syn Damai Lizus Maksimus 3    Oliver syn Damai Lizus Maksimus 4

Oliver syn Damai Lizus Maksimus 2

 A na kolejnych zdjęciach Oscar.

Oscar syn Damai Lizus Maksimus 4

Oscar syn Damai Lizus Maksimus    Oscar syn Damai Lizus Maksimus 3

Oscar syn Damai Lizus Maksimus 2

I jeszcze dwie wspólne fotki. Bardzo się cieszę, że dzieci Damai są tak urokliwe i zdrowe, trzymam kciuki za ich dalszy rozwój.

Oscar i Oliver    Oscar i Oliver 2

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine