wtorek, 27 sierpień 2019 16:18

Jamnicze baby shower

Dlaczego baby shower ma być obchodzone tylko przez „ludzkie” przyszłe mamy? Jamniczka długowłosa królicza Emiko Lizus Maksimus, w ósmym tygodniu ciąży postanowiła być nowoczesna. U Joli i Krzysztofa Oporskich na działce odbyło się ostatnie przed rozwiązaniem spotkanie, na które przybyło sporo lizuskowej rodziny. Każdy przyniósł ze sobą smakołyki, a Jola upiekła przepyszne jamnikowe ciasteczka. Przyszła mama potrzebowała spokoju i wygody, dlatego większość czasu spędziła w ulubionej torbie. Czuła się w niej bardzo bezpiecznie i zbierała od wszystkich głaski i całusy. Raz po raz też prezentowała swój pokaźny brzuszek, tak jakby czekała na wyrazy podziwu i zachwytu. 

Emiko w torbie

Emiko w torbie 2    Ewa z Emiko p

El-Maraya wyraźnie czuła się trochę nieswojo widząc, że wszyscy tyle uwagi poświęcają siostrze i była wyjatkowo przymilna. Pakowała się każdemu na ręce i domagała pieszczot.

Kasia z Marusią

Bożena i Marusia 2    Jola z Marusią p

 Do mnie za to przylgnęła Dalaya.

jamniki    Ela i Dalaya

Dalaya miała podczas tego spotkania wielu adoratorów, poniżej na zdjęciu przymila się do niej Boss (synek Basima).

Boss i Dalaya

Giuliette Senergetii (córeczka Shergola) siedziała za to cały czas na kolanach swojej pani.

Żaneta z Giną    Gina 2

Nie robiliśmy dużo zdjęć, bo panował wczoraj ogromny upał i woleliśmy chłodzić się w cieniu niż biegać z aparatem. Faraj jednak w pewnym momencie sam „wszedł w obiektyw”.

Faraś m 3    Faraś 2 m

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, rodzinno-jamniczej atmosferze i wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że już niedługo będą na świecie nowe Lizuski Maksimuski. Nie brakowało wzruszeń, wspominek i budujących emocji. Nie udało się zrobić wspólnego zdjęcia wszystkim jamnikom, ale mamy fotkę obecnych na spotkaniu Lizusów. Od lewej: Szaman, Basim, Dalaya, El-Maraya, Emiko, Faraj.

Lizuski pod drzewem

A tu pamiątkowe zdjęcie zbiorowe, wykonane przez Piota Kurka. Zabrakła na nim tylko, oprócz Piotra, także Krzysztofa Oporskiego i mojego męża Mariusza, którzy przyszli później. Od lewej: Kasia Nowicka, Ewa Kurek, Agnieszka Piwońska, Jola Oporska, Żaneta Araszkiewicz-Węglińska, Bożena Królikowska i ja oraz jamniki: Szaman, Diuk, szorstkowłosa Mimi, Boss, Rolka, Nesca, na ręku u Joli Emiko z brzuszkiem, dalej siedzi Basim, Sara, Giuliette, Faraj, Dalaya i El-Maraya. 

fotka zbiorowa m

Bardzo dziękuję Joli za zaproszenie, a wszystkim za mobilizację i przemiłe spotkanie.

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine