poniedziałek, 24 sierpień 2015 23:35

Wystawy w Rumunii i na Węgrzech

To była szalona wyprawa... W ostatni weekend, wspólnie z Dagmarą Oraczewską i jej córką Julką oraz Gabrysią Kucharską, wybrałyśmy się na wystawy do rumuńskiej Oradei i węgierskiego Debreczyna. Dla Basima Lizusa Maksimusa wyjazd ten okazał się bardzo owocny. W sobotę rano na międzynarodowej wystawie w Oradei ten jamnik długowłosy króliczy otrzymał ocenę doskonałą, CAC, CACIB i BOB, tym samym zostając Championem Rumunii. Sędziował Miguel Angel Martinez z Argentyny. Tego samego dnia przemieściłyśmy się do Debreczyny, gdzie odbyła się nocna wystawa. Jamniki długowłose oceniała Valeria Bobikova z Rosji. Basim powtórzył wyniki z rana, dostając ponownie ocenę doskonałą, CAC, CACIB i BOB. Następnego dnia, w niedzielę w Oradei odbyła się wystawa krajowa i tam Basim otrzymał CAC oraz BOB. Sędziowała Jasna Matejcic z Chorwacji. Dzięki tym wynikom Basim został również Championem Węgier oraz Grandchampionem Rumunii.

Basimek 5ok pm edytowany 1    Basimek 2ok pm

Nie obyło się bez przygód... Dużą niespodzianką była dla nas pogoda. Po wielu tygodniach czterdziestostopniowego upału w Rumunii nagle zaczęło obficie padać. Teren wystawy (park miejski) okazał się bardzo podmokły i samochód w pewnym momencie odmówił współpracy. Na szczęście następnego dnia wyszło słońce i mogłyśmy zrobić pamiątkowe fotki w centrum Oradei całej naszej ekipie. Poniżej duet: jamnik długowłosy standardowy Jackson Michael Dagi Dog oraz jamnik długowłosy króliczy Basim Lizus Maksimus.

jamniki dlugowlose Basimek i Michael 2ok pm

jamniki dlugowlose Basimek i Micgael 7ok pm    jamniki dlugowlose Basimek i Michaelok pm

Od lewej: Casanova Hokus Pokus z Perłowej, Pramada's Bentley Dagi Dog, Jackson Michael Dagi Dog, Great Kapriz Hazelburn oraz Basim Lizus Maksimus.

jamniki Wszyscyok pm

my edytowany 1    my3

Dziewczyny, bardzo serdecznie dziękuję za miłą wyprawę.

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine