poniedziałek, 18 styczeń 2016 00:19

Gość z daleka u Lizusów

Jamniki długowłose łączą ludzi, i to nawet oddalonych od siebie wiele kilometrów. Wczoraj wieczorem odwiedziła nas Monika Ben Khaled, na stałe mieszkająca w Tunezji, wraz z siostrą Małgosią. Z Moniką poznałyśmy się na ringu jamników długowłosych króliczych na Światowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu w 2006 roku. To były nasze początki jako handlerek. Ja wystawiałam wtedy dziesięciomiesięczną Aluzję Ani Mru Mru, która zajęła trzecie miejsce w stawce 12 młodych suczek, a Monika nieco starszą Aileen Happy Krion, z którą zdobyła Młodzieżowe Zwycięstwo Świata. Wczorajsze spotkanie było okazją do wspólnych wspomnień.
Shangri-La od razu poczuła wielką sympatię do nowej „cioci”. Na początku rozdawała trochę nieśmiałe całuski, ale niedługo potem rozłożyła się gościowi na kolanach, domagała głaskania i nie miała najmniejszej ochoty zejść.

Monika1ok    Monika 3 ok

Monika 5 okp

Monika przyjechała do Polski pierwszy raz od sześciu lat, odwiedzić rodzinę, i zaledwie na dwa dni, tym bardziej więc jest mi miło, że w napiętym harmonogramie znalazł się czas dla mnie i moich jamników. Przesyłam serdeczne pozdrowienia do Tunezji.

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine