poniedziałek, 12 wrzesień 2016 18:02

Debiut Imana w klasie juniorów i rodzinne spotkanie w Warszawie

Wczoraj odbyła się krajowa wystawa psów w Warszawie, na której duży sukces odniósł debiutujący w klasie młodzieży jamnik długowlosy króliczy Iman Hokus Pokus z Perłowej, czternastomiesięczny syn Basima Lizusa Maksimusa i Silje Hokus Pokus z Perłowej. Prezentował się bardzo ładnie, bez stresu, jak wytrawny bywalec ringów. Otrzymał ocenę doskonałą, Zwycięstwo Młodzieży, tytuł Najlepszego Juniora, a także Zwycięstwo Rasy. W finałach grupy IV zajął zaś czwarte miejsce. Jamniki sędziowała Anna Samocka z Polski. Wielkie gratulacje dla Anety Gąsiorek, właścicielki Imana, która tego dnia debiutowała w roli handlerki. Poniżej na pierwszym zdjęciu porównanie o rasę, a na drugim Iman jako Zwycięzca rasy.

Iman porównaie juniorów    Iman na lokacie

W finałach młodzieniec miał obok siebie bardzo atrakcyjną jamniczkę szorstkowłosą, nie chciał więc ustać spokojnie. Nie przeszkadzał mu nawet trzydziestostopniowy upał... Zabraliśmy więc trofea i szukaliśmy ustronnego miejsca. Znaleźliśmy je na górce wśród traw.

jamniki finały wystawa warszawska ok    jamnik długowłosy Iman z pucharami

Na wystawie po raz pierwszy pojawiła się mieszkająca w Łomży córeczka Basima jamniczka długowłosa Amber Zaciszańskie Urwisy. Po raz pierwszy mogliśmy więc zrobić wspólne zdjęcie miotowym siostrom – króliczej Amy i miniaturowej Amber (obie na tej wystawie dostały ocenę doskonałą). Na zdjęciu poniżej Amber w pozie wystawowej, a później jamniczki w siostrzanym duecie.

Amber 2 pm

jamniki długowłose Amy i Amber 2    jamniki długowłose Amy i Amber

Na koniec jeszcze wspólna rodzina fotka. O lewej: Gabrysia Węglińska z Inu Hokus Pokus z Perłowej i Amy Zaciszańskie Urwisy, Agnieszka Baczewska z Amber Zaciszańskie Urwisy oraz Aneta Gąsiorek z Imanem Hokus Pokus z Perłowej.

wszystkie 5 pm edytowany 1

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine