niedziela, 14 sierpień 2011 13:41

Mokre szaleństwa

Po wielu tygodniach deszczowej pogody wreszcie wyszło słońce. Jak tylko ujrzałyśmy pierwsze jego promienie, wybrałyśmy się z Karoliną Czempas, właścicielką i hodowczynią czteromiesięcznej jamniczki długowłosej standardowej Jansy Vita-Red na spacer do Parku Skaryszewskiego. Aluzja Ani Mru Mru i Basim Lizus Maksimus szaleli w mokrej trawie z nową koleżanką. Zdążyłam im zrobić kilka portretów z profilu, z mokrymi i potarganymi uszami. Na zdjęciu z lewej Basimek, a z prawej Aluzja.

Basim portret z profilu 2 p 800x600 z podpisem    Ajeczka portret le cej w trawie p 800x600 z podpisem

Humor dopisywał całej trójce jamników, poczekałyśmy więc, aby się wybiegały. Potem planowałyśmy zrobić im wspólne pamiątkowe zdjęcia nad malowniczym jeziorkiem. Aluzja bardzo chętnie pozowała, toteż na początku zdecydowałam się zacząć od jej sesji solo. Reszta spacerowiczów miała za chwilę dołączyć.

Ajeczka nad jeiorem 19 p 800x600 z podpisem

Ajeczka nad jeziorem 18 p 800x600 z podpisem    Ajeczka nad jeziorem 15 p 800x600 z podpisem

Rozejrzałam się za pozostałymi modelami i w tym momencie usłyszałam plusk. To Basimek postanowił się ochłodzić i... skoczył do wody. Pierwszy raz w swoim życiu. Po chwili odkrył, że to jego żywioł i pływał z ukontentowaniem.

Basimek w wodzie 3 p 800x600 z podpisem

Minęło może kilka sekund, kiedy mała Jansa poszła w jego ślady.

Jansa Vita Red 2    Jansa 16 pp

Wspólną sesję trzeba więc było odłożyć na następny raz. Ważne, że zabawa była przednia. Basim całym sobą wyrażał, że czuje się świetnie. Cóż za miły widok zobaczyć tak zadowolonego z życia jamnika!

Basimek po k pieli p 800x600 z podpisem

Serdecznie dziękujemy za miły spacer Karolinie i Jansie.

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine