czwartek, 26 listopad 2015 00:21

Basim i Shangri-La w audycji radiowej

Basim Lizus Maksimus w radioWczoraj zostałam zaproszona ze swoimi psami do radia Polska Live! Wystąpiliśmy w programie „Cztery Łapy – kochamy zwierzaki”, gdzie ja opowiadałam o jamnikach długowłosych, a Basim i Shangri-La pokazywali, jak wygląda ta rasa. Szczególnie Basimek wczuł się w swoją rolę i dumnie siedział na stole, dając się głaskać prowadzącej audycję Dorocie Szulc-Wojtasik. Tak mu się to spodobało, że kiedy skończyliśmy kilkuminutową rozmowę, wcale nie śpieszyło mu się do domu. Shangri-La za to dużo lepiej czuła się na moich kolanach i nie miała ochoty do gwiazdorzenia. Oboje jednak byli dzielni, nie okazywali zaniepokojenia i jestem z nich dumna.

Shangri La Lizus Maksimus w radio 2Byłam pytana m.in. o to, jakim psem jest jamnik długowłosy i kto powinien być jego właścicielem, a także jak wychowuję szczenięta i przygotowuję je do wyprowadzki do nowego domu. Opowiadałam też o pomysłowości moich psów, bo jamniki to urodzeni aktorzy i figlarze. Rozmowa trwała niezbyt długo, była emitowany na żywo, dlatego wielu rzeczy nie zdążyłam powiedzieć. To, czego nie zawarłam w tym wywiadzie, staram się ująć w osobnym tekście, który niedługo pojawi się na tej stronie.

Audycja jest wspólną inicjatywą radia Polska Live! i miesięcznika „Cztery Łapy”. Można ją oglądać lub słuchać online na stronie http://www.polskalive.pl/ w każdą środę o godz. 18 , ale dla osób, które nie zdążą tego robić, audycja jest potem dostępna na kanale youtube. Wszystkich chcących posłuchać wywiadu ze mną oraz obejrzeć, jak prezentowały się moje pieski w radiowym studio, zapraszam do kliknięcia w link poniżej.

 

LIZUS MAKSIMUS

Hodowla jamników długowłosych
króliczych i miniaturowych

Elżbieta Bogusławska-Przybysz

Warszawa
+48 603 112 175
ela_bog@gazeta.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kreator formularzy by JoomlaShine